Sylwia x Mariusz


2020 był szalonym rokiem, tak jak to wesele. Dwa tygodnie przed ślubem, napisał do mnie Mariusz z pytaniem, czy mam wolny termin, ponieważ z racji COVID ich wcześniejsza foto ekipa musiała zrezygnować. Jak bardzo się cieszę, że akurat ze wszystkich weekendów sierpnia ten miałam wolny i mogłam ich poratować.

I tak oto udało mi się poznać tą piękną parę.

Jako motyw wesela wybrali klimat Glamour i powiem szczerze, że nie wyobrażam sobie, żeby Sylwia miała suknię w innym stylu, wyglądała obłędnie! Dzień zaczął się typowo, od przygotowań w gronie najbliższych. Następnie "first look", błogosławieństwo i ceremonia.

Ślub odbył się w kościele pw. Przemienienia Pańskiego w Sanoku. Piękny, klimatyczny, z duszą, więc nic dziwnego, że podczas ceremonii nie odbyło się bez wzruszeń.

Na przyjęcie weselne pojechaliśmy do Beska. Sylwia z Mariuszem postawili na minimalizm, bez zbędnego przepychu, a głównym motywem wystroju były liście monstery.

Gdy zespół zaczął grać na parkiet weszli oni - już po pierwszym tańcu wiedziałam, że ta impreza będzie trwała do białego rana! Porwali wszystkich gości i to co się działo później, możecie zobaczyć w tym reportażu.


Zapraszam Was na cudowną historię.


Miejsce: Gminny Ośrodek Kultury w Besku

Florystyka i Dekoracje: Manufaktura rodzynki - Ewa Krysa Sanok

Suknia Młodej: Lanesta Lublin

Buty Młodej: Sergio Bardi

Garnitur: MILER Menswear / Kamizelka: Zack Roman / Krawat: poszetka.com

Buty Młodego: Berwick Oxford

Papeteria: projekt papeterii - Monexdesign.pl

Fryzura ślubna: Salon fryzjerski 'Pasja' Sanok / Męskie Ego Edyta Zbyl Sanok

Makijaż ślubny: Angelika Węgrzyn Make Up Sanok

Zespół: Kwarta Czystey Brzozów

Fotograf: Agata Stępniowska