WIĘŹ Z FOTOGRAFEMZdobycie zaufania oraz zbudowanie więzi z fotografem jest niezwykle istotne. Gdy bierzecie mnie pod uwagę, jestem ogromnie wdzięczna, nie tylko za to, że wybierając mnie, doceniacie moją pracę i ufacie mojemu procesowi twórczemu, ale także dlatego, że oddajecie w moje ręce tak ważną rolę.

Staram się pamiętać, że klienci zawsze będą oczekiwać najlepszego produktu i jakości, ale chcą też zainwestować w kogoś, z kim naprawdę mogą się utożsamić. Dlatego też zawsze wkładam cały wysiłek w to, aby między nami pojawiło się prawdziwe połączenie.

Kim jestem

Agata Stępniowska


fotograf


Miło mi Cię poznać.

Mój styl fotograficzny łączy w sobie wrażliwość, naturalność i lekkość. Moje 11 letnie doświadczenie w branży fotografii ślubnej, pozwala mi w pełni wykorzystać wiedzę nabytą przez lata. Wierzę mocno w cud relacji międzyludzkich, a kontakt z Wami będzie dla mnie niesamowitym źródłem inspiracji. Twórczo i emocjonalnie zainspirowana Waszymi historiami, wspólnie stworzymy wyjątkowe dzieło. Pozwoli to udokumentować Wasz dzień w pełni. Sprawi, że poczujecie się swobodnie, aby stworzyć jedyne w swoim rodzaju ponadczasowe chwile. Opowiadanie historii miłosnych, dokumentowanie zaręczyn, ceremonii ślubnych, to zdecydowanie to, co kocham robić i napawa mnie to wdzięcznością. Fotografowanie postrzegam jako moment dzielenia się, akt miłości i zaufania. Wspólnie uchwycimy najprawdziwszą wersję Was.

Stwórzmy razem coś niesamowitego.
JAK PRACUJĘ

  • W fotografii ślubnej dążę do tego, by być fotografem dokumentalnym. Staram się robić co w mojej mocy, by uchwycić Wasz ślub jak najpiękniej. Przez większość czasu jestem obserwatorem, chowającym się dyskretnie, żeby móc złapać ten jeden moment, ale oczywiście czasem doradzę Wam jak lepiej stanąć, gdzie będzie lepsze światło i w momentach, w których nie wiecie co robić.
  • W pracy jestem wyluzowana i myślę, że zarażam tym ludzi. Chyba najczęściej słyszany odzew na końcu wesela, gdy już żegnam się z parą, jest taki, że prawie w ogóle nie zauważali mojej obecności i czuli się przy mnie bardzo swobodnie - jest to dla mnie ogromny komplement.
  • Na zdjęciach lubię spontaniczność, ruch, gesty. Próbuję stworzyć dla Was komfortową, luźną atmosferę, tak byście nawet nie czuli, że pozujecie.
  • Fotografuję odkąd pamiętam i wciąż kocham to co robię. Ciągle się uczę, rozwijam swoje umiejętności na wielu płaszczyznach w dziedzinie fotografii. Każde zlecenie jest inne, każde wesele się od siebie różni, każda para ma unikalną historię i robię co w mojej mocy, by moje zdjęcia były szczere, autentyczne i naturalne.