FAQ

Czy fotografuję poza Rzeszowem?

100%! Aktualnie przebywam w Rzeszowie, natomiast mogę być wszędzie - kwestia zarezerwowania wcześniej terminu oraz zapewnienia kosztów przejazdu i ewentualnego noclegu. Ale wszystko do dogadania. Gdziekolwiek zamarzycie sobie wziąć ślub lub zechcecie mieć sesję - napiszcie do mnie - z przyjemnością będę Wam towarzyszyć!

Jak zarezerwować termin ślubu?

Bardzo prosto, wystarczy wypełnić formularz "Kontakt" i resztę informacji dogadamy mailowo :)

Czy warto zrobić sesję narzeczeńską?

I to jak! Po pierwsze - poznamy się, po drugie - poznacie mnie, jak pracuję, na pewno pozwoli to na luźniejszy kontakt w dniu ślubu. Dodatkowo na takiej sesji panuje pełen luz i dowolność. Możecie ubrać się w co chcecie, sesja może być gdzie chcecie, możecie robić co chcecie - uwielbiam takie sesje.

Co jeśli nie czujemy się swobodnie przed aparatem?

Każdy tak ma! Ale wierzcie mi, że będzie pięknie. Miałam sesje z tyloma ludźmi, którzy twierdzili, że nie są fotogeniczni, a wychodziły cudne rzeczy. Nie martwcie się, nie zostawię Was na pastwę losu. Jestem profesjonalistką i znam się na swojej pracy. Musicie mi zaufać. Będzie dobrze!

Jak długo zajmujesz się fotografią?

Moje pierwsze wesele zrobiłam w 2013 roku. Szmat czasu!

Z jakim wyprzedzeniem można rezerwować terminy?

Jeśli chodzi o śluby to rezerwuję głównie rok - 1,5 roku do przodu. Natomiast jeśli chodzi o sesje, to jest to bardziej skomplikowane - najlepiej napisać wiadomość.

Czym fotografujesz?

Fotografuję Nikonem d750, czasem Nikonem d700 oraz Sony A7IV.

Ile ślubów fotografujesz rocznie?

Rocznie fotografuję maksymalnie 15-20 wesel. Poświęcam każdej mojej parze dużo uwagi, dlatego by wyrabiać się w czasie, staram się nie przekraczać swoich limitów.